Dažniausiai užduodami klausimai

_

D.U.K apie apsilankymus baseine :

Kaip sužinoti ar baseinas man tinkamas?

Baseino ilgis 25 metrai. 4 plaukimo takai.
Baseino gylis – nuo 1,10 m negiliajame gale iki 1,80 m giliajame gale.
Baseino vandens temperatūra – 28-29 C laipsniai.
Oro temperatūra – 27-28 C laipsniai.
Susipažinti su baseino aplinka galite čia: Baseinas.

Ar galima bet kuriuo metu ateiti į baseiną paplaukioti?

Ne. Baseinas lankytojus su abonementais ir vienkartiniais bilietais priima tik tam skirtu laiku. Šis laikas yra skelbiamas baseino svetainėje – žiūrėti čia.

Ar galiu įsigyti baseino abonementą internetu?

  • Ne. Abonementus ir vienkartinius bilietus galite įsigyti tik baseino kasoje. Tai galite padaryti prieš einant pasiplaukioti.
  • DĖMESIO ! Atsiskaitymas galimas tik grynaisiais.

Ką reikia turėti atvykstant į baseiną?

Maudymosi kostiumėlį/glaudes, gumines šlepetes, plaukimo kepuraitę (privaloma!), pl. akinukus, rankšluostį, higienos priemones (muilas, šampūnas).

Ar galima į baseiną atsivesti vaiką iki 3 metų?

  • Taip galima. Tėveliai kartu gali atsivesti vaiką iki 3 metų į baseiną. Vaikams, kuriems dar nėra 3 metų, įėjimas nemokamas.
  • DĖMĖSIO TĖVELIAI ! Nepamirškite vaikams naudoti specialių sauskelnių.

Kas yra plaukimo takelio arba viso baseino nuoma?

Fizinis asmuo norėdamas plaukti vienas ar keliese tik jiems skirtame plaukimo takelyje, gali išsinuomoti plaukimo taką. Tokiu atveju plaukimo takelis rezervuojamas tik jam, ir jame negali plaukti kiti lankytojai.
Juridinis asmuo lygiai tokiems patiems tikslams gali išsinuomoti tiek plaukimo taką, tiek kelis takus, tiek visą baseiną, kuris nustatytą valandą būtų skirtas tik tos įmonės darbuotojams.
Daugiau informacijos apie baseino ar takelio nuomą rasite čia – Baseino nuoma

Ar galima atsinešti savo pagalbines plaukimo priemones?

Negalima. Baseine yra pakankamai lankytojams skirtų plaukimo priemonių – plaukimo lentelių, plaukimo lazdų, diržų ir t.t.

Ar galima naudotis baseino sauna?

Už sauną papildomai mokėti nereikia. Visi lankytojai su abonementais ir vienkartiniais bilietais gali nemokamai naudotis sauna. ( Dėl saunos veikimo laiko teirautis registratūroje).
Įprastai sauna veikia  darbo dienomis vakare ir savaitgaliais.

Ar baseine yra papildomų pramogų?

Mūsų baseinas yra skirtas plaukimui, tai ne vandens pramogų parkas. Mūsų baseine nėra sukurinių vonių, vandens kalnelių, bangavimo zonų, tramplynų, barų ir pan. Baseine veikia sauna, kurioje galite pasišildyti po plaukimo baseine.

Kuo skiriasi individuali ir grupinė treniruotės?

Individuali plaukimo treniruotė – kai treneris individualiai moko plaukti vieną ar du asmenis. Tai nėra plaukimo takelio nuoma, todėl individualios treniruotės metu plaukimo takelyje gali plaukti ir kiti lankytojai. Į individualias treniruotes būtina registruotis iš anksto.
Daugiau info rasite: Individualios suaugusiems ir Individualios vaikams
Grupinė plaukimo treniruotė – kai treneris moko plaukti grupę asmenų vienu metu. Tokiu atveju plaukimo takas būnas skirtas tik šiai grupei ir kiti lankytojai jame plaukti negali. Į grupines treniruotes būtina registruotis iš anksto.
Daugiau info rasite: Grupinės treniruotės vaikams ir Grupinės treniruotės suaugusiems

Kaip sumokėti už individualias ir grupines treniruotes?

Už individualias treniruotes sumokėti galima tik baseino kasoje grynais pinigais.
Už grupines treniruotes atsiskaitoma tik pavedimu į baseino banko sąskaitą. Visos mokėjimo sąlygos yra nurodytos paslaugų teikimo sutartyje.

Ar baseino abonementą galima pratęsti?

Baseino abonementų galiojimas gali būti pratęstas tik išimtiniais atvejais, esant rimtoms priežastims (pvz. sunkios ligos atveju) ir kreipiantis į baseino administraciją dar nepasibaigus galiojimo laikui. Nesant rimtų aplinkybių abonemento galiojimas nėra pratęsiamas.

D.U.K apie vaikų mokymą plaukti:

Nuo kelių metų priimate vaikus plaukti?

Vaikus mokytis plaukti priimame nuo 3 metų. Vaikai skirstomi į amžiaus grupes:
3-5 metai; 6-8 metai; 9-12+ metų.

Ar mano vaikas moka plaukti?

Dažnas tėvelis sako,o kartais ir patys vaikai, kad moka plaukti, nors vaikas tik laikosi ant vandens. Tai nėra mokėjimas plaukti. Daugiau apie tai, kas yra mokėti plaukti rasite čia: Ar moku plaukti ?

Ar tėveliams reikia kartu su vaiku lipti į vandenį?

Tėveliams kartu su vaiku į vandenį lipti nereikia. Su vaikais dirba treneris. Tik išimtiniais atvejais, kai vaikas itin nedrąsus, itin bijo vandens ir kai treneris paprašo, vienas iš tėvelių gali lipti į vandenį, kad vaikui būtų ramiau.

Ar galiu plaukti baseine vaiko treniruotės metu?

Vaikų treniruočių metu visi plaukimo takeliai užimti ir tėveliai negali eiti tuo metu plaukioti į baseiną. Paplaukioti baseine atskirai ar kartu su savo vaiku galite tam skirtomis valandomis – Apsilankymai baseine

Ar galima stebėti savo vaiko treniruotę baseine?

Vaikų treniruočių stebėti baseine negalima. Tėvelius pabūti baseine vaiko treniruotės metu leidžiame tik per pirmąją vaiko treniruotę arba išimtiniais atvejais, kai to prašo pats treneris.
DĖMESIO TĖVELIAI ! Nepamirškite pasirūpinti šlepetėmis sau!

Kiek laiko trunka treniruotė?

Treniruotės trukmė iki 1 valandos, priklausomai nuo vaiko amžiaus. Treniruotės eiga ir trukmė gali kisti trenerio sprendimu. Daugiau apie treniruotes – Grupinės treniruotės vaikams

Ar galiu lydėti vaiką į persirengimo rūbinę?

3-5 metų mažylius tėveliams leidžiame lydėti į persirengimo rūbines. Pageidautina kad lydinčiojo ir vaiko lytis būtų ta pati. Jeigu vis tik vaiką lydi priešingos lyties asmuo, tuomet rūbinę reikia rinktis pagal suaugusiojo lytį.
DĖMESIO TĖVELIAI ! Nepamirškite pasirūpinti šlepetėmis sau!

Kaip užrašyti vaiką į plaukimo treniruotes?

Jeigu norite užrašyti savo vaiką į plaukimo treniruotes parašykite mums arba paskambinkite kontaktuose  nurodytu telefonu.

Treneris dirba vandenyje ar nuo kranto?

Kartais treneris vaikus moko būdamas vandenyje, o kartais dirba nuo kranto. Treneris pats pagal situaciją ir poreikį  sprendžia, kokiu būdu geriau mokyti vaikus.

Ar treniruotės vyksta per atostogas ir valstybines šventes?

Valstybinių švenčių dienomis baseinas nedirba ir treniruotės nevyksta.
Vaikų atostogų metu baseinas dirba įprastai ir treniruotės vyksta įprastu laiku.
Dėl Valstybinių švenčių arba vaikų atostogų metu praleistos treniruotės nėra perkeliamos į kitą dieną ir nėra kompensuojamos.

Kaip sužinoti, kaip sekasi mano vaikui?

Bendraukite su savo vaiko treneriu. Juos visada galite rasti baseine prieš ir po užsiėmimo. Labai prašome netrukdyti trenerių užsiėmimo metu.
Kaip sekasi jūsų vaikui, taip pat galite pamatyti ir per parodomąsias treniruotes (atvirų durų dienas), kurios vyksta du – tris kartus per metus.
DĖMESIO TĖVELIAI ! Nepamirškite pasirūpinti šlepetėmis sau!

Kiek laiko užtruks kol vaikas išmoks plaukti?

Tai labai individualu ir priklauso nuo daugelio dalykų, tokių kaip amžius, fiziniai sugebėjimai, noras, motyvacija, treniruočių skaičius ir t.t. Daugiau apie vaikų mokymą plaukti rasite čia – vaikų mokymas plaukti

Kuo galiu padėti savo vaikui?

Jūs tikrai galite padėti savo vaikui:
Paaiškinkite vaikui, jog jis ateina ne pramogauti, o mokytis plaukti, treniruotis;
Motyvuokite, padrąsinkite ir paskatinkite vaiką jums priimtinais būdais;
Turėkite kantrybės ir nepasiduokite po pirmos treniruotės. Ne visi vaikai greitai adaptuojasi prie naujos aplinkos. Sugrįžti bus sunkiau.
Tarpininkaukite tarp vaiko ir trenerio, bet kokiais vaikui ir jums rūpimais klausimais. Jūsų palaikymas, vaikui yra didžiausia pagalba.

Ar galiu filmuoti - fotografuoti baseine?

Dėl duomenų apsaugos reikalavimų, treniruočių metu filmuoti ar fotografuoti vaikus draudžiama. Baseine 2-3 kartus per metus vyksta Atvirų durų dienos bei 2 kartus vyksta vaikų plaukimo varžybos – tai yra vieši renginiai ir jų metu galite fotografuoti ir filmuoti.

Jeigu vaikas susirgo?

Sergančio vaiko į baseiną vesti negalima. Kreipkitės į gydytoją, o kai pasveiksite vėl grįšite į plaukimo treniruotes. Vaikui sergant, jo vieta plaukimo grupėje yra išlaikoma ir pasveikęs vaikas sugrįš į tą pačią vaikų grupę. Vaikui sergant mokėjimai turi būti atliekami įprasta tvarka. Daugiau sąlygų yra nurodyta paslaugų teikimo sutartyje.

Kaip sumokėti už vaiko treniruotes?

Apmokėti už grupines vaiko treniruotes galite tik pavedimu į žemiau nurodytą banko sąskaitą: (Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite vaiko vardą ir pavardę, arba jums priskirtą mokėtojo kodą)
Rekvizitai apmokėjimui:
Viešoji įstaiga „Sveikame kūne sveika siela“
Skroblų g. 3A, Vilnius, LT-03138
Įmonės kodas: 302521058
A.s. LT237300010132017612