Sportinė vaikų plaukimo grupė

_

Vaikų plaukimo komanda “Olimpo pradžia”

IMG_0427

Baseino „Olimpo pradžia“ sportinio plaukimo grupė – nedidelė mūsų bendruomenės dalis, kurioje vaikai mokomi ne tik plaukti, draugauti su vandeniu ir saugiai elgtis jame, bet ir siekia užsibrėžtų sportinių tikslų – rezultatų. Užsiėmimų metu formuojama komanda, kuriama  komandinė dvasia.
Sezono metu vyksta reguliarios savaitinės treniruotės vandenyje ir sausumoje, palaikomas bendras jaunųjų plaukikų fizinis aktyvumas, sportinis azartas. Vaikai, lankantys šą grupę, ruošiami sporto varžyboms, ugdoma jų valia, noras varžytis, nugalėti ir laimėti sportinius apdovanojimus.
Sportinės plaukimo grupės nariai yra suskirstyti į skirtingo lygio grupes, pagal amžių, pajėgumą ir sugebėjimus. Jie geba plaukti keturiais plaukimo stiliais (būdais), kurie nuolat yra tobulinami.
Kartu daug ir kantriai dirbame. Darbštumas, bendras tikslas, atsidavimas ir motyvacija veda mus pirmyn ir skatina siekti užsibrėžtų tikslų. Dirbant grupėse su plaukikais daug dėmesio skiriama plaukimo technikai, greičio bei ištvermės vystymui. Tai svarbu tam, kad kiekvienas taptų greitesniu ir dar pajėgesniu.

  • Kas mes esame?Visų pirma MES esame KOMANDA - rimtai sportuojanti ir rezultatų siekianti vaikų plaukimo komanda. Mus vienija bendras tikslas - PLAUKIMAS - jis mūsų aistra, mūsų gyvenimo dalis.
  • Ką mes veikiame?Mes plaukiame, plaukiame ir vėl plaukiame. Treniruojamės 3-5 kartus per savaitę. Dalyvaujame Vilniaus miesto, Lietuvos ir tarptautinėse varžybose.
  • Ko mes siekiame? Tobulėti, nugalėti ir laimėti! Nuolat treniruodamiesi tobuliname plaukimo techniką, greitį bei ištvermę. Keliame savo sportinį meistriškumą ir siekiame aukščiausių sportinių rezultatų.
  • Kodėl verta?Komandos nariu būti verta, nes MES ne tik komanda - mes DRAUGAI. Verta, nes tai prisiminimai visam gyvenimui. Čia tobulėji ne tik kaip sportininkas, bet ir kaip asmenybė.

Nori tapti komandos nariu? 
   • jeigu esi 7 – 8 metų ar vyresnis;
 • jeigu plaukimas tavo aistra;
• plaukimas pagrindinis  tavo sportas;
• jeigu moki plaukti 4 stiliais;
Praeik atranką ir įrodyk, kad gali būti šios komandos dalimi !

Jeigu turite daugiau klausimų apie sportinės plaukimo grupės lankymą ir kitas sąlygas, arba
Jeigu manai, kad esi pasirengęs ir nori tapti mūsų plaukimo komandos nariu – dėl galimybės ir atrankos kreipkis e-mailu : lina@olimpopradzia.lt
arba tel. 8-5-2320081

Mūsų komandos pasiekimai nuo 2017 metų

Aukso medaliai

125

Sidabro medaliai

130

Bronzos medaliai

126

Lietuvos ir tarptautinėse vaikų plaukimo varžybose iškovoti apdovanojimai